Programy dla firm

Od wielu lat jesteśmy partnerem
oraz punktem serwisowym
oprogramowania firmy

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wdrożeniami programów InsERT.

Oferowane przez nas oprogramowania to najlepsze produkty w Polsce, potwierdzone są licznymi certyfikatami jakości i nagrodami za innowacyjność i rozwiązania w biznesie.

Swoją ofertę kierujemy do firm oraz instytucji.

Sprzedaż

Subiekt nexo

Jest to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

 Szczegółowy opis programu

Subiekt nexo PRO

Jest to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.


 Szczegółowy opis programu

Subiekt GT

Jest to system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Szczegółowy opis programu

Księgowość i finanse

Rewizor nexo

Jest to system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.
 Szczegółowy opis programu

Rachmistrz nexo

Jest to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

 Szczegółowy opis programu

Rewizor GT

Jest to system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.


 Szczegółowy opis programu

Rachmistrz GT

Jest to system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Szczegółowy opis programu

Fakturowanie

Subiekt 123

Jest to system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.
Jest dostosowany do obsługi JPK.
To aplikacja dla firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

 Szczegółowy opis programu

mikroSubiekt

Jest to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Szczegółowy opis programu

Kadry i płace

Gratyfikant nexo

Jest to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.
 Szczegółowy opis programu

Gratyfikant nexo PRO

Oprócz pełnej funkcjonalności standardowego programu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań. Pozwala m.in. na rozbudowaną obsługę umów cywilnoprawnych (składniki płacowe, dział, stanowisko, absencje i inne), zaawansowane definiowanie wartości składników płacowych, tworzenie własnych raportów i wydruków, specyficzne opisywanie danych z wykorzystaniem tzw. pól własnych.

 Szczegółowy opis programu

Gratyfikant GT

Jest to systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Szczegółowy opis programu

Sprzedaż internetowa

Vendero

To prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.


 Szczegółowy opis programu

Sello

Jest tosystem stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego
narzędzia do obsługi aukcji internetowych.
Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach sprzedaży.

 Szczegółowy opis programu

Szybka sprzedaż (POS)

Subiekt Sprint 2

To system szybkiej sprzedaży przeznaczony dla firm obsługujących klientów detalicznych. Sprawdza się w sklepach jedno- i wielostanowiskowych (w tym samoobsługowych), zarówno w pojedynczych sklepach, jak i sieciach. Współpracuje z systemami handlowymi Subiekt GT lub Subiekt nexo (wymiana danych o towarach, cenach, kontrahentach itp.), a także z wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.).


 Szczegółowy opis programu

Obsługa biura rachunkowego

Biuro nexo

To program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT nexo.
 Szczegółowy opis programu

Biuro GT

To system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

 Szczegółowy opis programu

Portal Biura to wygodna aplikacja webowa, będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. Jest w pełni zintegrowana z programami księgowymi, wykorzystywanymi w biurach rachunkowych – Rewizorem i Rachmistrzem GT oraz nexo.

Aplikacja oferuje dwie usługi: Dokumenty oraz Raporty. Obie gwarantują szereg praktycznych funkcji, zarówno dla biur, jak i ich klientów i mogą być wykorzystywane niezależnie od siebie.

Systemy rezerwacji

ZAREZERWUJ.PL

To system zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami stworzony z myślą o potrzebach wielu różnych branż. Intuicyjny terminarz pozwala błyskawicznie dodawać do systemu rezerwacje internetowe, telefoniczne i złożone na miejscu, a klienci firmy zyskują możliwość dokonania szybkiej rezerwacji bez względu na to, gdzie przebywają.

Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami - zarezerwuj.pl automatyzuje te i wiele innych procesów, znacząco skracając czas niezbędny do dokonania rezerwacji i zwiększając zadowolenie klientów, a w efekcie - przychody firmy.


 Szczegółowy opis programu

InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo
InsERT pobierz demo