Programy dla firm

Od wielu lat jesteśmy partnerem
oraz punktem serwisowym
oprogramowania firmy

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wdrożeniami programów InsERT.

Oferowane przez nas oprogramowania to najlepsze produkty w Polsce, potwierdzone są licznymi certyfikatami jakości i nagrodami za innowacyjność i rozwiązania w biznesie.

Swoją ofertę kierujemy do firm oraz instytucji.

Sprzedaż

Subiekt NEXO

Jest to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

 Szczegółowy opis programu

Subiekt NEXO PRO

Jest to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.


 Szczegółowy opis programu

Subiekt GT

Jest to system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Szczegółowy opis programu

Księgowość i finanse

Rewizor NEXO

Jest to system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.
 Szczegółowy opis programu

Rachmistrz NEXO

Jest to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

 Szczegółowy opis programu

Rewizor GT

Jest to system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.


 Szczegółowy opis programu

Rachmistrz GT

Jest to system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Szczegółowy opis programu

Fakturowanie

Subiekt 123

Jest to system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.
Jest dostosowany do obsługi JPK.
To aplikacja dla firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

 Szczegółowy opis programu

mikroSubiekt

Jest to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.


 Szczegółowy opis programu

Kadry i płace

Gratyfikant NEXO

Jest to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.


 Szczegółowy opis programu

Gratyfikant GT

Jest to systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Szczegółowy opis programu

Sprzedaż internetowa

Vendero

To prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.


 Szczegółowy opis programu

Sello

Jest tosystem stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego
narzędzia do obsługi aukcji internetowych.
Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach sprzedaży.

 Szczegółowy opis programu

InsERT pobierz demoInsERT pobierz demoInsERT pobierz demoInsERT pobierz demoInsERT pobierz demo