OTO NOVITUS NEXT I NEXT ONLINEKASY FISKALNE NOWEJ GENERACJI

Next - 2 190 netto

Next online - 2 390 netto

Oto jest przyszłość kas fiskalnych. Przedstawiamy Novitus Next, kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana w najnowszej technologii przez najlepszych inżynierów w branży. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

WPROST NA TWOJE KONTONAWET DO 600 ZŁ PREMII


ZAMÓW TERMINAL PAYTEL W PROGRAMIE POLSKA BEZGOTÓWKOWA, DOBIERZ URZĄDZENIE FISKALNE I WEŹ PREMIĘ NAWET DO 600 ZŁ
Co zyskasz dzięki naszej akcji:
  • 200, 400 lub 600 zł – Premia dla Ciebie za korzystanie z terminali PayTel i urządzeń fiskalnych NOVITUS
  • Minimum formalności i szybki przelew Premii na Twoje konto firmowe
  • Płatności bezgotówkowe w Twojej firmie za 0zł
  • Możliwość objęcia promocją nie tylko nowo zakupionych urządzeń fiskalnych, a także nabytych po 1 lipca 2019r.
  • WIĘCEJ O PROMOCJI

JEST DOTYK I JEST KLAWIATURA FIZYCZNA.
OBSŁUGUJ JAK WOLISZ.

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta a wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnej, czytelnej i wytrzymałej klawiatury fizycznej. Możesz obsługiwać i tak i tak.

SKONFIGURUJ EKRANY SPRZEDAŻY POD SWOJE POTRZEBY. TOBIE MA SIĘ PODOBAĆ I EFEKTYWNIE PRACOWAĆ.

Intuicyjne oprogramowanie kasy Next daje możliwość swobodnej konfiguracji okna kasjera. Do dyspozycji masz aż 6 paneli i 180 przycisków, do których możesz dowolnie przypisać funkcję lub towar. Przyciski mogą mieć różne kolory i rozmiary. Wszystko po to aby przyjemnie się pracowało bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

CO RÓŻNI KASĘ NEXT OD INNYCH KAS? FUNKCJONALNOŚĆ. KASA FISKALNA STWORZONA NA NOWO.

Na kasie Next wszystko jest dziecinnie proste. Tworzenie paragonów, edycja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur, to tylko niektóre z wielu funkcji, których nie znajdziesz w innych kasach. Chcieliśmy dać Klientom coś lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością. Udało się. To najlepsza kasa, jaką stworzyliśmy w naszej 25 letniej historii.

RAPORTY DOSTĘPNE ZA JEDNYM PUKNIĘCIEM W EKRAN.

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych i raporty sprzedażowe produktów w dowolnym okresie. W kasie Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Raportuj sprzedaż i analizuj biznes jeszcze łatwiej przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

MECHANIZM DRUKUJĄCY Z OBCINACZEM PAPIERU.

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz go obetnie.

PRZYŁĄCZ TERMINAL PŁATNICZY, WAGĘ, CZYTNIK. POŁĄCZ Z INTERNETEM. MULTIKOMUNIKACJA.

Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi. Port ethernet zapewnia bezproblemową łączność z Internetem, zewnętrznymi systemami sprzedaży a w online z Repozytorium CRK. Możesz również łączyć się bezprzewodowo poprzez WiFi lub modem GSM podłączone do portu USB.

POŁĄCZ NEXT Z SYSTEMEM NOVICLOUD. MONITORING BIZNESU W INTERNECIE.

NoviCloud to innowacyjny webowy system zapleczowy dostępny z dowolnego miejsca na Ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kas Next i NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją. Poznaj bliżej usługę NoviCloud.

MAIL, WWW I INNE ANDROIDOWE APLIKACJE. JEST TO CO W TABLECIE BYĆ POWINNO.

MAIL
INTERNET
GALERIA
KALKULATOR
KALENDARZ
ZEGAR
MUZYKA
KONTAKTY
Skonfiguruj skrzynkę mailową aby wysyłać faktury i pozostać w kontakcie z kontrahentami. Korzystaj z kasy Next jak z tabletu, przeglądaj Internet, Youtube, słuchaj muzyki na zewnętrznych głośnikach, korzystaj z kalkulatora i kalendarza. Wykorzystaj aplikacje Android do wsparcia swojego biznesu.

POZOSTAJE WYBÓR KOLORU. BIAŁA CZY CZARNA?

Novitus Next to funkcjonalność zamknięta w pięknej formie skomponowanej przez projektantów i stylistów. Kolor to rzecz gustu. Spójrz jak wyglądają wersje biała i czarna i wybierz kolor dla siebie.

NEXT ONLINE W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM

Prowadzisz Warsztat i szukasz kasy online? Next to wyjątkowa kasa do Twojego Warsztatu. Wystawianie faktur VAT, parkowanie paragonów z notatkami, szybkie raportowanie i wiele innych funkcji, których nie ma w innych kasach. Na ekranie LCD zaprogramowane tylko to co potrzebujesz. Nowoczesna kasa w nowoczesnym Warsztacie.

NEXT ONLINE NAJLEPSZY DO GASTRONOMII

Faktury VAT, również te gastronomiczne, drukowanie zamówień, zestawy i wiele innych funkcji. Next to nie jest zwykła kasa, to przemysłowy tablet z drukarką fiskalną online idealny do Twojej gastronomii. Na kasie Next możesz również zainstalować dedykowany Androidowy system gastronomiczny Novitus Soga, Storyous, GoPos lub GoRest.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ